Vmalby s.r.o. - Vzhled pohledového betonu

NABÍZÍME ORIGINÁLNÍ APLIKAČNÍ TECHNIKY, které podtrhují jedinečný osobitý styl designérů či zákazníků a brilantně nazdobí interiéry nádechem luxusu v duchu nadstandardního bydlení. Stěrky se vzhledem pohledového betonu tvoří kreativní nadčasovou úpravu, která odpovídá soudobým trendům v moderních dekoracích interiérů v duchu designu budoucnosti.

Realistický vzhled pohledového betonu za rozumnou cenu. Napište či zavolejte si o nezávaznou poptávku.

Vzhled povrchu pohledového betonu

Vzhled pohledového betonu POHLEDOVÝ BETON pro Váš interiér

DESIGNOVÉ CEMENTOVÉ STĚRKY či někdy taktéž betonové stěrky mají širokou škálu možného zpracování. Od realistického syrového betonu s kavernami, včetně možnosti otisků velkoplošného bednění nebo dřeva, až po elegantní hladké provedení příjemné na dotek. Taktéž jsou široké možnosti finálního ošetření takto upraveného povrchu. Od jednoduché impregnace přes nátěr probarvenou lazurou až po uzavírací lak. Záleží na konkrétních požadavcích zákazníka a výrobce užitého materiálu.

Provádíme často i PROBARVENÉ CEMENTOVÉ STĚRKY. Časté je užití stěrek do koupelen a na podlahy, kde se používají cementoepoxidové stěrky, které jsou velmi odolné namáhání a také vlhkosti. Trendem je povrch beze spár, kdy je plocha lehce udržovatelná a odpadá problematické čistění spár obkládaček nebo dlažby. V spárách se tvoří plísně a spáry vlivem stárnutí a špinění mění barevnost a svůj vzhled. Stěrky se mohou nanášet na širokou řadu povrchů: omítky, beton, sádrokarton a při použití speciálního podkladového nátěru i na dřevěné nebo dřevotřískové materiály. Požadavkem je vyzrálý a soudržný podklad.

V posledních letech na základě poptávky designérů a zákazníků se rozrostl počet renomovaných výrobců stavebních a dekoračních materiálů, kteří přišli na trh s vlastními výrobky pro tyto kreativní úpravy. Z těch největších zmíníme společnosti, jako jsou SIKA GROUP, STO, MUREXIN, JUB a mnoho dalších. Vyzkoušeli jsme jich celou řadu a každý z nich má svou charakteristickou podobu, která více či méně odpovídá skutečnému syrovému betonu, tak jak ho známe ze svého okolí. Na základě našich dlouholetých zkušeností víme, že výběr materiálu je důležitý, ale z 80 % výslednou podobu určuje aplikační zkušenost a kreativní zručnost řemeslníka. Tyto zkušenosti rostou úměrně se stovkami metrů vyhotovených realizací.

Máme vyčleněný team zkušených řemeslníků a aplikátorů, kteří provádějí DEKORAČNÍ TECHNIKY SE VZHLEDEM POHLEDOVÉHO BETONU a betonové stěrky již několik let a mají za sebou nespočet realizací se stovkami metrů betonových stěrek. Zručnost a aplikační zkušenosti se dají získat jenom poctivou prací, která je zúročena úspěchem v náročných výběrových řízeních a vložením důvěry v naše schopnosti realizovat Vaše představy a to jak velkých investorů tak soukromých zákazníků.

V roce 2014 jsme úspěšně vyhotovili více jak 2.000 m² designových stěrek pohledového betonu.

Designové stěrky se vzhledem pohledového betonu Vám vyhotovíme po celé republice.

Máme realizované zakázky i v Bratislavě.

Přijedeme k Vám.

Vmalby s.r.o. - Veškeré nátěry a malby ve světě profesionálních aplikací

www.vmalby.cz / vmalby@vmalby.cz

Tel.: +420 775 242 809

úvod / profil / projekty / luxusní malby / reference / fotogalerie / kontakt

NAVRCHOLU.cz