Vmalby s.r.o. - Projekty

Každoročně vyhotovíme desetitisíce metrů maleb a tisíce metrů nátěrů a za léta působení naší společnosti jsou to statisíce metrů pod kterými jsme podepsáni a za kterými jsou vidět naše ruce. Jsou to stovky projektů jak u velkých developerských a renomovaných stavebních společností tak drobných soukromých investorů. Vyhotovíme zakázky v jakémkoli rozsahu či složitosti technogického řešení v řádech desetitisíců metrů, ale se stejným zájmem, nasazením a vstřícným jednáním Vám vymaluje kancelář či byt. Jsme tady pro Vás:

Zakázky pro developery, stavební společnosti:

Víme jak moc je důležité a zásadní při podmínkách dnešní výstavby mít po boku silného, korektního, komunikativního a efektivně jednajícího partnera, který pozitivně reaguje a vstřícně jedná ve prospěch realizované zakázky. Naše společnost je schopna zajistit kompletní dodávku poptávaných prací i s ohledem na náročnost podmínek dnešní výstavby, bez vlivu na špičkovou a bezvadnou kvalitu provedení předmětu díla, která se stává v dnešní době společně s včasným provedením jediným měřítkem úspěšnosti projektu a spokojenosti investora.

Pravidelně a s úspěchem se účastníme veřejných výběrových řízení. Podílíme se na realizaci a vyhotovování zakázek těch nejsmělejších a nejprestižnějších projektů současné bytové a komerční výstavby. V případě zájmu poskytneme referenční kontakty na hlavní stavbyvedoucí či manažery projektů. V případě potřeby dohodneme dozor technologa zástupce výrobce nátěrového systému na jednotlivé zakázce s vyhotovením atestů či prohlášením k technologickému řešení ke konkrétní akci. Výsledný povrch odpovídá provedení s důrazem na bezchybný vzhled s vysokými požadavky na kvalitu provedených prací. Disponujeme kapacitně dostačujícím počtem pracovníků a za léta působení ověřených a spolehlivých subdodavatelů (viz. objemy referenčních akci).

Na zahájení prácí ve výše uvedeném objemu jsme schopni na výzvu objednatele reagovat do 5 dnů zahájením přípravných prací a v plném rozsahu nastoupit do 10 dnů. Na zajištění plnění HMG jsme schopni pružně reagovat zvýšením počtu pracovníků, prodloužením pracovní doby v mimořádných směnách a samozřejmostí jsou práce o sobotách, nedělích či dnech pracovního volna. Na vyhotovené práce poskytujeme záruku 60 měsíců od dokončení a předání díla bez závad a nedodělků dle SOD. Součástí předání na základě předávacího protokolu jsou doklady o jakosti dle zákona č.22/1997 Sb. v platném znění a NV č. 312/2005 Sb. Součástí je doklad o likvidaci nebezpečných odpadů na základě příslušných předpisů. Provedené dílo splňuje kvalitativní požadavky definované platnými normami ČSN nebo normami DIN či EN v případě, že příslušné české normy neexistují.  Jsme pojištěni pro odpovědnost při předmětu našeho podnikání. Dále se zavazujeme k dodržování veškerých opatření k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví, protipožární ochrany, hygienická opatření a opatření k ochraně životního prostředí vyplývající z příslušných obecně závazných předpisů či všeobecné enviromentální politiky.

 

Zakázky pro soukromé investory:

Vážíme si svých zákazníků a přistupujeme k nim s vstřícným a korektním jednáním a víme jak moc důležitá je rozumná cena a spokojenost, kdy jenom takto obohacený klient se rád vrací a případně doporučí svým známým, než ne vždy dobrá zkušenost z předražené zakázky, kdy je lepší kontakt na řemeslníka s hořkostí rychle zapomenout. Snažíme se neustrnout na místě, jsme kreativní a máme potřebu se neustále zdokonalovat ve svém oboru a využívat nových poznatků, materiálů a technik a tím přinášet zákazníkům to nejlepší řemeslné zpracování. Provádíme profesionálně veškeré malířské, lakýrnické, tapetářské a speciální dekorativní úpravy povrchů. S využitím širokého spektra materiálů a použitím různých technik jsme schopni dosáhnout mnoha cenových relací za jednotlivé úkony a tím uspokojit celou řadu zákazníků od klasických požadavků až po nadstandardní a exkluzivní vyhotovení.

Nabízíme originální řešení maleb, nové materiály a trendy či kreativní malby co se vracejí do módy. Přizpůsobte interiér své osobnosti, nespokojte se standardem, buďte nápadití , nechte se inspirovat a od ostatních obdivovat váš interiér. Splníme jakékoli vaše fantazie, nic není nemožné a zároveň není nic jednodušší než si nás objednat. Zaměření a cenová kalkulace zdarma. Nechte si vypracovat víc cenových nabídek, konkurence nás posouvá kupředu, věříme si a známe své možnosti. Hrubý úklid zdarma. Po Praze doprava zdarma. Malby na klíč, sestěhujeme nábytek, zakryjeme, vymalujeme, uklidíme a vrátíme nábytek na své místo. Slevy pro důchodce, akce na dětské pokoje.

Spolupracujeme s bytovými designery a architekty.

Potřebujete poradit, navrhneme to nejlepší technologické řešení, doporučíme vhodný materiál.

Po dohodě je možnost zajistit i ostatní řemesla např. sádrokartony, obklady, dlažby, elektroinstalace, pokládky podlahových krytin, kompletní úklidové služby atd.

Realizujeme zakázky v dohodnutých termínech, s poctivou prací se zárukou a se zaměřením na detail.

Rádi se vracíme ke spokojeným zákazníkům.

Vmalby s.r.o. - Veškeré nátěry a malby ve světě profesionálních aplikací

www.vmalby.cz / vmalby@vmalby.cz

Tel.: +420 775 242 809

úvod / profil / projekty / luxusní malby / reference / fotogalerie / kontakt

NAVRCHOLU.cz