Vmalby s.r.o. - Profil

Naše společnost působí od roku 1992 jako Vmalby-sdružení malířů. V roce 2013 jsme z důvodů rozšíření aktivit změnili právní formu společnosti na Vmalby s.r.o. Máme sídlo na Moravě, ale našim působištěm a zázemím je Praha, kde pravidelně od roku 1992 realizujeme drtivou většinu našich projektů a jednotlivých zakázek. Po dohodě můžeme realizovat zakázky kdekoliv v ČR.

Provádíme profesionálně veškeré malířské, lakýrnické, tapetářské a speciální dekorativní úpravy povrchů.

Pravidelně a s úspěchem se účastníme veřejných výběrových řízení.

Podílíme se na realizaci a vyhotovování zakázek těch nejsmělejších a nejprestižnějších projektů současné bytové a komerční výstavby, kde požadavky investora a vedoucích projektů splňují ty nejnáročnější kritéria s ohledem na náročnost podmínek dnešní výstavby s důrazem na bezchybný vzhled s vysokými požadavky na kvalitu provedených prací.

U většiny projektů vystupujeme jako generální dodavatel malířských a lakýrnických prací.

Disponujeme kapacitně dostatečným počtem pracovníků a za léta působení ověřených a spolehlivých subdodavatelů.

Moc dobře jsme si vědomi, že nejlepší reklama je bezchybně a kvalitně odvedená práce a nejlepší odměna jsou slova uznání a pochvaly investora, či úsměv, spokojenost a poděkování zákazníka.

V dnešní době, kdy hlavní kritérium rozhodování o udělení zakázky nebo rozhodnutí komu svěřit výmalbu svého bytu či domu, jsou reference a doporučení těchto spokojených klientů.

Vmalby s.r.o. - Veškeré nátěry a malby ve světě profesionálních aplikací

www.vmalby.cz / vmalby@vmalby.cz

Tel.: +420 775 242 809

úvod / profil / projekty / luxusní malby / reference / fotogalerie / kontakt

NAVRCHOLU.cz